Ana Sayfa Hakkımızda Ürünler Üretim İletişim
Franchise
Subeler
Basında Biz
Haberler
 
 

1987 yılında gıda toptancılığı ile başlayan ticari yaşamımız 2006 yılından itibaren döner ve köfte üretimi ile devam etmektedir. Yaklaşık 25 yıllık ticari yaşamın bize kazandırdığı en büyük deneyim, sunulan ürünlerin, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda doğal, lezzetli, sağlıklı ve hiç bir katkı maddesi içermeyen, kimyasal maddeler barındırmayan ürün üretimidir. Bu bilinç ve deneyimle, üretimlerimizi insan sağlığının ön planda olduğu ilkemizden ödün vermeden, kaliteyi uygun fiyata tüketicilere sunma gayreti içerisindeyiz.

Bizim amacımız;
Çok kazanmak değil, üretim tesislerimizde, insan emeği ile sağlıklı ve kaliteli ürünlerimizi halkımızın beğenisine sunmak ve kalıcı olmaktır. Bu nedenle tüm ürünlerimiz %100 dana eti ve el yapımıdır.

Bizim hedefimiz;
-Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak,
-Kalite yönetim performansını daim olarak güncelleyerek,
-Kalite bilincine sahip, nitelikli ve bilinçli bireylere yatırım yaparak,
-Yenilikçi, çağdaş ve dimanik bir yapı kurarak, iş ortaklarımıza öncü olmaktır.

Ayrıca Türk hayvancılığını kalkındırmak adına yerli et kullanmak, Türk ekonomisine katkıda bulunmak adına da yerli bir markayla franchise sistemini oluşturup daha geniş kitlelere markamız Lezzet Ustası BYDNR’yi duyurmak kurumumuzun ana hedefidir.

Etlerimiz günlük ve yerli üretim olup %100 dana etidir. Koruyucu madde içermez.     Etlerimiz günlük ve yerli üretim olup %100 dana etidir. Koruyucu madde içermez.     Etlerimiz günlük ve yerli üretim olup %100 dana etidir. Koruyucu madde içermez.     Etlerimiz günlük ve yerli üretim olup %100 dana etidir. Koruyucu madde içermez.